Investiční plány pro rok 2024

Číslo jednací: 13/24/OKS/VSt

Poskytnutí informace dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů, žádost doručená povinnému subjektu dne 01.01.2024.

Dotaz žadatele:

Žádáme v souladu se zákonem č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, o poskytnutí informací z investičních plánů Vašeho města/obce pro rok 2024.
U těchto projektů žádáme pouze o informace týkající se pozemních staveb (tedy budov bez infrastruktury) a to:
- název projektu
- stručný popis projektu
- rozpočet projektu v mil. kč
- plánovaný termín započetí projektu
- lokalita stavby
- fáze stavby – pouze název dokumentu o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), pokud je stavebním úřadem již vydán (např. území rozhodnutí, stavební povolení, stavební ohlášení, veřejnoprávní smlouva, jakýkoliv dokument nahrazující územní rozhodnutí, stavební povolení, stavební ohlášení, územní souhlas, společné povolení, veřejnoprávní smlouvu)
- zajištěno financování projektu ANO / NE
Pokud by bylo z Vaší strany nutné v souladu se zákonem 106/1999 Sb., získávat a vytvářet na základě naší prosby nové informace a přehledy, prosíme pouze o zaslání kopií výše plánovaných investičních záměrů. V případě, že s uvedenými novými informacemi a přehledy již disponujete, žádáme o jejich zaslání.

Odpověď:

Požadované informace v příloze.

Investiční plány Typ: PDF dokument, Velikost: 600.03 kB

Datum sejmutí: 18. 1. 2027 Zodpovídá: Valérie Štěpánová